O nás

Společnost PETRAlaan s.r.o. působí na trhu již několik let, máme bohaté zkušenosti, a proto klienti neváhají svěřit rekonstrukci svého domova do rukou spolehlivé a zodpovědné firmy, jako jsme my.

Naše firma PETRAlaan s.r.o. nabízí svým klientům služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizací budov (zateplení, výměna oken, rekonstrukce střešního pláště), dále se zabýváme opravami fasád i historických fasád a renovací fasád.

Naše portfolio služeb dále obsahuje terénní úpravy, různé zemní práce, opravy střechy, dále pak klempířské práce, nanotechnologické nátěry. Pracujeme s dotačními programy IROP, Zelená úsporám, Nový Panel, OPIK, což jsou programy, které nabízí podporu při snaze snížení energetické náročnosti Vaší budovy.

Díky našemu profesionálnímu pracovnímu týmu v oblasti stavebnictví si můžete být jisti naší kvalitně, rychle a zodpovědně odvedenou prací.

V ČEM JSME JINÍ?
  • Mnohaleté zkušenosti, odbornost a profesionalita vychází z dlouholeté zahraniční spolupráce s holandským partnerem
  • Svou práci máme rádi a víme, jak na to.
  • Kalkulace prací je zdarma, zaručujeme konečné ceny
  • Jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci
  • Spolupracujeme s energetickými auditory a specialisty

Naše pole působnosti je celá ČR, soustředíme se zejména na středočeský kraj a oblast Praha a dále pak oblast Vysočina.

Proto neváhejte a zavolejte nám v případě, že chcete, aby vaše vila, rodinný či bytový dům, například z dob první republiky bylo opět jako nové a vytvářelo originální dominantu ve vašem okolí.

Kontaktujte nás

Neváhejte, a kontaktujte nás s Vašim přáním