Rekonstrukce a výstavba budov

Pokud poptáváte hrubou stavbu vašeho domu, naše firma nabízí své služby v oblasti výstavby domů a budov? Naši odborníci na stavební úpravy, hrubé stavby či jiné stavební práce jsou vám plně k dispozici.

Máme bohaté zkušenosti a nabízíme odborné poradenství.

Jsme Vám spolu s našimi projektanty a energetickými specialisty nabídnout i projekční přípravu rekonstrukce a výstavby budovy. Spolupracujeme též s architekty, kteří Váš vysněný dům uvedou v jedinečnou a funkční stavbu.

Naše firma PETRAlaan s.r.o. nabízí také svým klientům služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizací budov (zateplení, výměna oken, rekonstrukce střešního pláště), dále se zabýváme opravami fasád i historických fasád a renovací fasád.

Naše portfolio služeb dále obsahuje terénní úpravy, různé zemní práce, opravy střechy, dále pak klempířské práce, nanotechnologické nátěry. Pracujeme s dotačními programy IROP, Zelená úsporám, Nový Panel, OPIK, což jsou programy, které nabízí podporu při snaze snížení energetické náročnosti Vaší budovy.

MŮŽU ČERPAT DOTACI?

Naše pole působnosti je celá ČR, soustředíme se zejména na Středočeský kraj, oblast Prahy a dále oblast celého kraje Vysočina.

kontaktujte nás

Naše služby jsou tu pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!