Renovace fasád

Renovace fasád budov nezahrnuje pouze památkově chráněné historické fasády, ale i renovaci zateplených fasád domů.

Trápí Vás tzv.“ špinavá fasáda“?  Naše firma Petraalan s.r.o. je připravena znovu vrátit lesk vaší fasádě.

Využíváme klasické postupy našich předků a mistrů štukatérů (zejména při rekonstrukci historických fasád) s technologií moderních výrobků. Stále oblíbenější je realizace „tzv. samočistících fasád“ za pomoci nanotechnologie.

Naše firma má vytvoření unikátní program renovace více budov s rozložením do období. Tento systém je nazýván SOM a PARSOM.

 

Naše firma PETRAlaan s.r.o. nabízí také svým klientům služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizací budov (zateplení, výměna oken, rekonstrukce střešního pláště), dále se zabýváme opravami fasád i historických fasád a renovací fasád.

Naše portfolio služeb dále obsahuje terénní úpravy, různé zemní práce, opravy střechy, dále pak klempířské práce, nanotechnologické nátěry. Pracujeme s dotačními programy IROP, Zelená úsporám, Nový Panel, OPIK, což jsou programy, které nabízí podporu při snaze snížení energetické náročnosti Vaší budovy.

Renovaci fasád nás uvidíte provádět zejména ve Středočeském kraji, Praze, rovněž i na Vysočině. V případě vašeho zájmu Vám renovaci fasády domu provedeme i kdekoliv jinde v celé ČR.

kontaktujte nás

Naše služby jsou tu pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!