Zateplení fasád

Zateplení je nejvhodnější úprava obvodového pláště při opravě domu, protože spojuje několik funkcí důležitých pro funkci a životnost domu: chrání stavební konstrukci, snižuje tepelné ztráty, zlepšuje mikroklima v bytech, zlepšuje architektonický vzhled, prodlužuje životnost domu.

Komplexní zateplení domu znamená nesporný přínos zejména v těchto oblastech:

  • Tepelná úspora
  • Statika
  • Mikroklima v bytech
  • Estetika
  • Zhodnocení objektu
  • Zateplení – prostředek na tepelné mosty, proti plísním

Naše firma Vám dokonale zpracujeme celý projekt fasády zateplení a její realizaci odborně provede náš pracovní tým.

Aby došlo k celkové revitalizaci budov za přijatelnou cenu pro všechny strany, jsme schopni dobře a technicky analyzovat všechna specifika a spolu s naším projektantem nalézt optimální řešení.

Naše firma PETRAlaan s.r.o. nabízí také svým klientům služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizací budov (zateplení, výměna oken, rekonstrukce střešního pláště), dále se zabýváme opravami fasád i historických fasád a renovací fasád.

Naše portfolio služeb dále obsahuje terénní úpravy, různé zemní práce, opravy střechy, dále pak klempířské práce, nanotechnologické nátěry. Pracujeme s dotačními programy IROP, Zelená úsporám, Nový Panel, OPIK, což jsou programy, které nabízí podporu při snaze snížení energetické náročnosti Vaší budovy.

Renovaci fasád nás uvidíte provádět zejména ve Středočeském kraji, Praze, rovněž i na Vysočině. V případě vašeho zájmu Vám renovaci fasády domu provedeme i kdekoliv jinde v celé ČR.

kontaktujte nás

Naše služby jsou tu pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!