Zemní práce a terénní úpravy

S výstavbou rodinného domu jsou spjaty různé zemní práce a terénní úpravy, které jsou nezbytné. Naše firma nabízí dále i služby jako jsou zemní a výkopové práce například pro základy stavby domu.

Dále nabízíme i terénní úpravy, úpravy svahů, věnujeme se také menším projektům, jako jsou výstavby bazénů aj.

Disponujeme pásovým kompaktním rypadlem, který má šířku pouze 2 m a pásovým nakladačem „tzv. bobíkem“.

Naše firma PETRAlaan s.r.o. nabízí také svým klientům služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizací budov (zateplení, výměna oken, rekonstrukce střešního pláště), dále se zabýváme opravami fasád i historických fasád a renovací fasád.

Naše portfolio služeb dále obsahuje terénní úpravy, různé zemní práce, opravy střechy, dále pak klempířské práce, nanotechnologické nátěry. Pracujeme s dotačními programy IROP, Zelená úsporám, Nový Panel, OPIK, což jsou programy, které nabízí podporu při snaze snížení energetické náročnosti Vaší budovy.

Naše práce je spolehlivá, kvalitní a rychlá. Pokud se vám naše nabídka zamlouvá, zavolejte nám nebo vyplňte poptávkový formulář.

Zemní práce provádíme po celé ČR, soustředíme se převážně na Středočeský kraj a oblast Praha, mnoho zemních prací provádíme i v kraji Vysočina.

kontaktujte nás

Naše služby jsou tu pro vás!
Neváhejte nás kontaktovat!